Spor Haberleri

Milli karateci Meltem Hocaoğlu Akyol temizleme yaparak formda kalıyor

Corona virüs salgını nedeniyle çoğu branştan sporcular evlerinde yaptıkları idmanlarla formlarını korurken, ulusal karateci Meltem Hocaoğlu Akyol da bambaşka çalışma metoduyla dikkatleri üzerine çekti. Evinde yer bezlerini kullanarak hijyeni sağlayan ulusal sporcu, bir yandan da sporunu yaparak formda kalıyor.

Corona virüs nedeniyle 1 yıl ertelenen Tokyo Olimpiyatları ’nda Türkiye ’yi karatede +61 kiloda temsilcilik edecek birincil kadın sporcu Meltem Hocaoğlu Akyol,  antrenmanlara evinde devam ediyor.

Olimpiyat hayallerini 1 sene ertelediklerini belirten milli karateci, “Ülkemin bayrağını +61 kiloda temsilcilik edecek birincil bayan sporcusuyum. aynı zamanda 2021 yılında yapılacak olan Tokyo Olimpiyatları ’nda biz hayallerimizi sadece 1 sene erteledik. Onlardan vazgeçmedik. Bu incelemeler için evde farklı bir metot uyguluyorum. Siz de benimle birlikte bu hareketleri yapın ve evde, hayatta, sağlıklı kalın” dedi.

YER BEZLERİYLE KEZA HİJYENİ SAĞLIYOR, AYRICA DE FORMDA KALIYOR

Başarılı karateci, corona virüs sebebiyle çalışmalarını da evinde sürdürüyor. Yer bezleriyle açma germe hareketleri yapan ulusal sporcu, “Bu Nedenle evin her yerindeki tozları süpürerek, kendimizi corona virüse aleyhinde ekstra koruyabiliriz” ifadelerini kullandı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı