Spor Haberleri

FIVB Voleybol Uluslar Ligi, Tokyo 2020 sonrasına ertelendi

FIVB; Türkiye Kadın Voleybol Milli Takımı’nın da çaba edeceği 2020 FIVB Voleybol Uluslar Ligi’nin Tokyo 2020 sonrasına ertelendiğini açıkladı.

Corona virüsü spor dünyasında da birer birer büyük organizasyonları etkilemeye devam ediyor. Son olarak FIVB (Milletlerarası Voleybol Federasyonu), resmi internet sitesinden yaptığı izah etme ile Voleybol Uluslar Ligi ’nin ertelendiğini açıkladı.

Milli takımlar seviyesinde en prestijli organizasyonlardan biri olan Uluslar Ligi ’nin birincil haftasının Tokyo 2020 sonrasına ertelendiği açıklandı.

İLGİLİ HABER Corona virüsü nedeniyle ertelenen ligler ve organizasyonlar! Corona virüsü sebebiyle ertelenen ligler ve organizasyonlar!

Toplam 16 ülkenin mücadele edeceği organizasyonda Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı da 12 çekirdek takımdan biri olarak uğraş edecekti.

Filenin Sultanları, ilk haftada İtalya, Sırbistan ve Polonya, 2. haftada Çin, Almanya ve Kanada, 3. haftada Tayland, Rusya ve Dominik Cumhuriyeti, 4. haftada ABD, Japonya ve Belçika, 5. haftada ise Güney Kore, Brezilya ve Hollanda ile çaba edecekti.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı