Spor Haberleri

Gaziantep FK ’dan oyunculara 3 gün izin!

Süper Lig ekibi Gaziantep FK, Süper Lig maçlarının ertelenmesinin ardından futbolculara 3 jurnal izin verildiğini duyurdu.

Gaziantep Futbol Kulübü, corona virüsü salgını nedeniyle liglerin ertelenmesi kararının alınmasının ardındaki futbolculara 3 gün izin verildiğini açıkladı.

23 Mart Pazartesi gününe kadar takımın izinli olacağının belirtildiği açıklamada, bu iznin ardındaki çalışmalara başlanacağı ve fikstüre kadar hazırlıkların sürdürüleceği belirtildi.

Gaziantep ekibinden yapılan tanımlama şu şekilde:

“Profesyonel Futbol Takımımıza, Süper Lig ’de kalan maçlar için bahşedilen erteleme kararının arkasında üç jurnal müsade verilmiştir. Takımımız 23 Mart Pazartesi günü her yerde tesislerimizde toplanacak olup, durdurma kararının arkasında açılması beklenilen fikstüre göre çalışmalarına başlayacaktır. Profesyonel Futbol Takımımız oyuncularının, personelinin ve teknik heyetinin bu üç jurnal müsade içerisinde ülkemizi terk etmemeleri konusunda idare kurulumuzda karar dargın olup, kendilerine iletilmiştir. İnsan sağlığının her şeyden önce geldiği bu günlerde futbolcularımıza ve çalışanlarımıza, zorunlu hassasiyeti göstererek evde kalmaları gerektiği de bildirilmiştir.”

 BİLGİLENDİRME | Profesyonel Futbol Takımımıza, Süper Lig ’de kalan maçlar için bahşedilen erteleme kararının ardındaki üç jurnal müsade verilmiştir.

https://t.co/Y6o0dM9A0N pic.twitter.com/30K0h2jw4P

— Gaziantep FK (@GaziantepFK) March 19, 2020

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı