Spor Haberleri

Ahmet Ağaoğlu: ‘Trabzonspor şampiyon ilan edilsin! Buna kargalar bile güler ’

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Medipol Başakşehir ile 1-1 berabere kaldıkları maçın arkasında açıklamalarda bulundu. Corona virüsü endişesi sebebiyle basın mensuplarının karşısına maskeyle meydana çıkan Ağaoğlu, bir penaltılarının verilmediğini ifade ederken ligin ertelenmesi konusunda yorumda bulundu.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Süper Lig ’in 26. haftasında Medipol Başakşehir ile 1-1 berabere kaldıkları maçın arkasında manâlı talimatlar yaptı.

Maçta bir pozisyonda net penaltılarının verilmediğini söyleyen Ağaoğlu, corona virüsü sebebiyle liglerin ertelenip ertelenmemesi hakkında da konuştu.

Basın mensuplarının karşısına maske ile meydana çıkan Ağaoğlu, “Bana sorarsanız, biz acilen lideriz, lig kayıt edilsin, Trabzon kazanan edilsin. Buna kargalar bile güler” dedi.

İşte Ahmet Ağaoğlu ’nun açıklamalarından satır başları;

“Verilmeyen goller, verilmeyen penaltılar, bunlar futbolun içinde var. Hepsini üst üste koyduğumuz vakit, ligin sonucuna önemli tesir eden pozisyonlar bunlar. Açık ve net penaltı verilmedi, VAR ’a bile gidilmedi. Ne oluyor yani?”

“YAŞANAN PANİĞİ GÖRÜYORSUNUZ”

“Yıllardan Beri Afrika ’da susuzluktan ve açlıktan ölen insanların olduğu bir dünyada yaşıyoruz, Avrupa birincil defa ölümün soğuk yüzüyle aleyhinde karşıya geldi. Yaşanan paniği görüyorsunuz. Hala Afrika ’da susuzluktan ölen 10 binlerce, 100 binlerce insan var.”

İLGİLİ HABER MAÇ SONUCU | Trabzonspor 1-1 Medipol Başakşehir MAÇ SONUCU | Trabzonspor 1-1 Medipol Başakşehir

“HERKESİN YORULDUĞU YERDE BİR HAN YAPILMAZ”

“Askıya Alma isteyenler kimler, kimin sesi çok çıkıyor, ona bakmak lüzumlu. Bugüne kadar insan sağlığı konusunda hassas değildik de, son 24-48 saat içinde mi hassas olduk? Tüm kararları devlet verir, sıkı çalışmayla küskün bir karar. Devlet bir karar verdiği süre, bize düşen o karara hürmet etmek ve tezgâhtar olmaktır. Almanya ’da, İtalya ’da, Fransa ’da böyle oluyor… Herkesin yorulduğu yerde bir han yapılmaz, Anadolu ’da böyle bir söz vardır.”

“BOŞANMA DAVALARINA BAKACAK HAKİM BULAMAYIZ”

“Sezonu kurtarmak gibi bir düşünceyle askıya alma talebi olabilir. Oyuncuların devamlı kontratları var, FIFA bunun üzerinde çalışıyor. Ne değin erteleme olacağı manâlı. Erteleme yaptık, cümbür cemaat evine kapansın deniyor. Liglere bu kadar ara verilirse 1 ay sonra boşanma davalarına bakacak baskın de bulamayız. Futbol ülke insanının deşarj olduğu da bir vaka. Buna da dikkat etmek lazım.”

“TRABZONSPOR ŞAMPİYON İLAN EDİLSİN”

“Bize düşen her karara yardım etmek. Konuşulacaksa enine boyuna konuşulması gerekli. Tatil edilsin, bilmem ne… Niye tatil edilsin? 2-3 gün önce böyle bir şey yokken, şimdi adamakıllı tatil edilmesi için doğan sebepler ne? Demek ama birileri bir şey bekliyor. Bana sorarsanız, biz acilen lideriz, lig kayıt edilsin, Trabzon kazanan edilsin. Buna kargalar bile güler”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı