Spor Haberleri

Canlı yayında açıkladı! Alpaslan Öztürk ’ten Fenerbahçe ’ye yeşil ışık!

Göztepe’nin savunma ve orta saha oyuncusu Alpaslan Öztürk, hayalinin büyük takımlarda ve Avrupa’da oynamak olduğunu söyledi. 26 yaşındaki futbolcu, Fenerbahçe iddialarına da açık açık yanıt verdi.

Göztepeli Alpaslan Öztürk, TRT Spor ’a verdiği röportajda hayalinin büyük takımlarda ve Avrupa ’da oynamak olduğunu söyledi. Corona virüsü sebebiyle evinden canlı yayına bağlanan 26 yaşındaki futbolcu, evde geçen günlerini ve ileriye dönük hedefleriyle ilgili konuştu.

Çocuklarıyla evde vakit geçirdiğini vurgulayan Alpaslan Öztürk, kulübün gönderdiği idman programını uygulamaya çalıştığını söyledi.

Öztürk, milli ekip ile ilgili sorulan soruya ise “Milli takıma girmek için elimden gelenin fazlasını yapacağım ve gireceğime de inanıyorum” şeklinde cevap verdi.

Göztepe ’nin sıkı savunma oyuncusu kulüp bazında da hedefini açıkladı. Takımıyla 1 yıl daha sözleşmesi olduğunu gösteren Alpaslan “Genç bir Türk futbolcusu olarak hedeflerim arasında daha ileriye dönük Avrupa var. Büyük takımlarda oynamak isterim, emrindeki Göztepe de büyük bazı fakat ailem ve çocuklarım İstanbul ’da yaşıyor bütün düzenim orada o yüzden İstanbul takımları da olabilir ama öncelik Avrupa” dedi.

FENERBAHÇE İHTİMALİ…

Fenerbahçe ’den de önerge aldığı hatırlatılan sıkı savunma oyuncusu, “İki tarafında mutlu olabileceği bir noktada birleşilirse neden olmasın. Ben Göztepe ’yi de yüzüstü vazgeçmek istemem. Onların da mutlu olacağı şekilde gerçekleşirse hoş olur” ifadelerini kullandı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı