Spor Haberleri

Son dakika! Rüştü Reçber corona virüsüne yakalandı

Son dakika! Işıl Reçber, Rüştü Reçber’in corona virüsü testinin fazla çıktığını açıkladı. Rüştü’nün Eşi Işıl Rençber sosyal ağ hesabından yaptığı açıklamada “Her şey bayağı ilerlerken aniden bire artan çabuk semptomlarla biz de olayın şokundayız” dedi.

Efsanevi eski ulusal kaleci Rüştü Reçber ’in corona virüsü testi artı çıktı. Testin pozitif çıktığını Rüştü Reçber ’in eşi Işıl Reçber, Instagram hesabında açıkladı.

Kariyerinde Antalyaspor, Fenerbahçe, Barcelona ve Beşiktaş formaları giyen 46 yaşındaki efsanevi kaleci 120 defa ile A Ulusal Ekip formasını en fazla giyen futbolcu konumunda.

‘Aniden artan süratli semptomlarla… ’

Rüştü ’nün eşi Işıl Reçber, Instagram hesabında yaptığı paylaşımda “Rüştü’yü Covid-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz. Her şey olağan ilerlerken aniden bire çoğalan süratli semptomlarla biz de olayın şokundayız. Kritik süreçler ve çok şiddet, Allah benim kıymetli eşimle beraber tüm hastalara acil şifa, kolaylık versin… Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin artı çıkmıştır” ifadelerini kullandı.

View this post on Instagram

 

İyi geceler; Sizlerle gerçeği en saydam şekilde paylaşırken daha hoş haberler atamak isterdim lakin üzülerek eşim Rüstü’yü COVİD-19 teşhisiyle hastaneye yatırmış bulunuyoruz.Herşey normal ilerlerken birden bire çoğalan hızlı semptomlarla biz de olayın şokundayız.Kritik süreçler ve fazla zor ,Allah benim kıymetli eşimle beraber tüm hastalara ivedi şifa kolaylık versin . Tek ricam şu süreçte insanların azıcık daha vicdanlı ve saygılı olabilmeleri.Ailecek yaptırdığımız testlerde benim, kızımın ve oğlumun negatif sadece eşimin fazla çıkmıştır. Bu sebeple bizler evde kendisi hastanede ve gösterme izni yok.Aslında en zor olanı da bu yanına olamamak.Ama Allah büyük önce ona sonradan Türk hekimlerine itimat, inşallah bu da geçecek..Telefonlarım kilitlendi dönüş yapamıyorum üzgünüm bütün sevenlere dostlara sizlere içten gelen sevgiler.Dualarınızı beceriksiz etmeyin lütfen bu fazla önemli….#sengüçlüsünRR

A post shared by Isil Recber (@isilrecber) on Mar 28, 2020 beygir 1:09pm PDT

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı