Spor Haberleri

Genç sporcuların ‘Evde kal Elazığ ’ klibine Melih Demiral ’dan takviye

Corona virüsü sebebiyle evlerinden çıkmayan Elazığ Belediyespor’un genç sporcuları, çektikleri video ile ‘Evde kal Elazığ’ çağrısı yaptı. Milli futbolcu Melih Demiral da klibin altına milli ekip formasını hediye edeceğini yazdı.

Çin ’de ortaya çıkan dünyaya yayılan corona virüsü nedeniyle Türkiye genelinde alınan tedbirler arttırılarak devam ederken, sosyal medyadan da vatandaşların evde kalmaları yönünde mesajlar veriliyor. Elazığ Belediyespor ’un genç yetenekleri de çektikleri video ile ‘Evde kal Elazığ ’ çağrısı yaptı.

Belediyenin devlete ait sosyal ağ hesabından, “Elazığ Belediyespor’umuzun genç yetenekleri hem ‘Evde kal Elazığ ’ çağrısında bulunuyor ayrıca de Merih ağabeyleri gibi milli gururumuz olma yolunda ilerliyor” ifadeleriyle paylaşılan video binlerce kez izlendi.

Juventus ’ta top koşturan ulusal oyuncu Melih Demiral da paylaşıma, “Hayalleri için antrenmanlarını evlerinde sürdüren Elazığlı kardeşlerimi tebrik ediyorum ve hepsine imzalı milli takım formamı armağan ediyorum” biçiminde yorum yaptı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı