Spor Haberleri

Rüya takıma durmak değil! Olimpiyat hazırlıklarını sürdürüyor…

ABD Erkek Basketbol Ulusal Takımı Yardımcı Antrenörü Steve Kerr, 2020 Tokyo Olimpiyatları’na erteleme olmayacakmış gibi hazırlandıklarını açıkladı.

Dünyayı saran corona virüs salgını nedeniyle organizasyonlar iptal olurken, Japonya ’nın Tokyo şehrinde 24 Temmuz – 9 Ağustos 2020 tarihlerinde düzenlenecek olan Tokyo Olimpiyatları ’nın ise iptalinin söz konusu olmadığı açıklama edilmişti.

Bunun üzerine ABD Erkek Basketbol Takımı ’nda çalışmalarını dev organizasyonda erteleme olmayacakmış gibi sürdüreceklerini açıklandı. NBA ’in devlete ait internet sitesinde bulunan haberde, ABD Ulusal Takımı Tezgâhtar Antrenörü Steve Kerr, hazırlıklar ile ilgili Başantrenör Gregg Popovich ile görüştüklerini açıklama ederek, “Olimpiyatlar düzenlenecek mi veya ertelenecek mi fikrimiz değil. Biz de dünyanın geri kalanı gibi ne olacağını bekliyoruz. Ekip olarak oyunlar düzenlenecekmiş gibi hazırlanmaya devam edeceğiz. Şu an için elimizden gelen başka bir şey yok” diye konuştu. Geçtiğimiz ay ABD Ulusal Takımı ’nın 44 karakter namzet kadrosu duyurulmuştu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı