Spor Haberleri

Ronaldo ’ya önce corona sonra deprem şoku!

Yıldız futbolcu Cristiano Ronasdo, corona virüs sebebiyle memleketi Madeira’da kendisini ve ailesini karantinaya almıştı. Ronaldo’nun karantinada olduğu Madeira’da 1 hafta içinde 2 deprem meydana geldi.

Portekizli dünyaca ünlü yıldız Cristiano Ronasldo, corona virüs sebebiyle Portekiz Madeira ’da kendisini ve ailesini karantinaya almıştı. Portekizli yıldızın memleketi olan Madeira ’da geçtiğimiz hafta pazar günü 5.2 ’lik depremin gerisinde dün de 3.8 ’lik bir zelzele meydana geldi.

Deniz seviyesinin 10 kilometre aşağı merkez üssü Madeira kıyıları olan yer sarsıntısı adada büyük bir paniğe neden oldu. 290 bin kişiyi aşkın kişinin yaşadığı adada en son yer sarsıntısı 12 sene önce yaşanmıştı. Son 1 haftada yaşanan iki deprem büyük bir paniğe neden oldu.

MADEİRA ’DA KANATİNADA

Corona virüs salgının İtalya ’da oldukça pozitif yayılmasının peşinde Cristiano Ronaldo ailesiyle birlikte Portekiz ’in Madeira Adası ’nda karantinaya girmişti. Ronaldo ’nun o görüntüleri sosyal medyada gündem olmuştu. Juventus ’tan ekip arkadaşı Daniele Rugani ’nin corona virüs testinin artı çıkması sonrası İtalya ’ya dönmeyeceğini kulübüne belirten Ronaldo, ailesiyle birlikte izole bir yaşam sürmeye başlamıştı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı