Süper Lig

Korona virüs ertelemesi keza Falcao keza de eşini vurdu

Avrupa’nın en iyi ülke takımlarını karşısında karşıya getirecek olan EURO 2020 UEFA göre ertelenirken, Güney Amerika’nın en iyilerini buluşturacak Copa America ise CONMEBOL tarafından bir sonraki seneye ötelendi.

Copa America bu yıl 11 Haziran-11 Temmuz tarihleri arasında Kolombiya ve Arjantin’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecekti.

Falcao geçtiğimiz günlerde, sekiz aylık aranın peşinde ilk önce milli takıma misafir etme edilirken, bu dev turnuvanın kadrosunda olmasına da belirlenmiş gözüyle bakılıyordu.

Kolombiya konut sahibi olduğu organizasyonda önemli bir galibiyet yakalamayı hedeflerken, sarı-kırmızılı ekipte formu her geçen gün yükselen yıldız ismin de burada önemli bir göreve soyunması bekleniyordu ancak turnuvanın iptali bunu ortadan kaldırdı.

Falcao’nun eşi Lorelei Taron da bu turnuvanın ertelenmesiyle mağdur oldu. Çünkü Arjantinli şarkıcı bu dev organizasyonun şov bölümünde ödev alarak, eşi yeşil sahada doruk gösterirken kendisi saha dışarıda turnuvanın bir parçası olacaktı.

Lorelei Taron, Kolombiya televizyonu Canal1’e geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, “Copa America’da orada olacağım. Konserler verip, şarkılarımı seslendireceğim” diyerek müjdeyi vermişti.

Dev turnuvanın iptal edilmesi Lorelei Taron’un vereceği konseri etkilediği dek, eşi Falcao’nun da atacağı gollerle organizasyona damga dövme ihtimalini ortadan kaldırdı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı