Spor Haberleri

Floyd Mayweather ’ın çocuklarının annesi Josie Harris, ölü bulundu

Floyd Mayweather’ın 1995-2010 yılları aralarında birlikte olduğu ve çocuklarının annesi olan Josie Harris, ABD’nin Kaliforniya eyaletinde ölü bulundu. Polis, olayla ilgili olarak suç oluşturan soruşturması açtı.

Ünlü boksör Floyd Mayweather ’in eski sevgilisi ve üç çocuğunun annesi Josie Harris, Kaliforniya ’da arabası içerisinde ölü bulundu. Mayweather, 2010 yılında Harris ’e saldırma suçundan 2 ay hapis yatmıştı. Kaliforniya eyalet polisinin olayla ilgili canice soruşturması başlattığı öğrenildi.

Josie ’nin 2010 yılında dönemin NBA oyuncusu CJ Watson ile Mayweather ’ı aldattığı bahis edilmiş, bu haberlerden sonradan boksör çocuklarının annesine zorlama uygulamıştı. Josie Harris ’in altı farklı olayda zorlama uğradığı iddiaları mevcuttu ama cinayet davası 2010 yılında Floyd ’un Harris ’in evine uyurken girip, çocuklarının önünde saldırmasıyla açılmıştı.

Yıllar daha sonra Mayweather iddiaları reddedip, “Uyuşturucu madde etkisi altındaki bir kadını zaptetmeye çalıştım. Eğer bu suçsa, onu dizginlemem suçsa evet suçluyum” açıklamasını yapmıştı.

Harris, Mayweather ’ın verdiği röportajdaki bu sözlerine üzerine 20 milyon Dolar ’lık tazminat davası açmıştı. Dava hala devam etmekteydi…  Çift, 1995-2010 yılları aralarında birlikte yaşamıştı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı