Spor Haberleri

Bursasporlu futbolculardan hastane personelleriyle ‘Evde kal ’ çağrısı

Bursa Uludağ Üniversitesi (BUÜ) Tıp Fakültesi yöneticileri, hastane hekimleri, personeli ile Bursasporlu futbolcu ve teknik takım #EvdeKalBursa çağrısında bulundu.

Yaklaşık 4 dakikalık videoda BUÜ Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ekrem Kaya, akademisyenler ve idari personel Bursalı vatandaşlara evde kalmaları çağrısında bulundu. Videoya, “Bizler bu bunalımlı dönemde sizler için çalışıyoruz” diye başlayan Dekan Prof. Dr. Ekrem Kaya, her ihtimale aleyhinde tedbirli olduklarının altını çizdi. Vatandaşa evde kalmalarını ve kendi olağanüstü hallerini bildiri etmeleri konusunda uyarıda bulunan Kaya, “Kısa bir zaman için, evde kalmak güzeldir ve yaşam eve sığar” dedi.

Hastane içerisinde tayin yapan diğer anabilim dalları ve poliklinik görevlilerinin evde kal çağrısı yaptığı videoda Bursasporlu futbolcu Selçuk Şahin de yer aldı. Hastanede devir yapan personele seslenen Şahin, “Sizler bizim için hastanedesiniz. Biz de Bursa ’nın sağlığı için evde kalıyoruz. Lütfen evde kal” şeklinde konuştu.

Videoya Bursasporlu futbolcular Abdullahi Shehu, Jani Atanasov, Iftihar Atasayar, Serdar Özkan, Özer Hurmacı ile teknik heyetten isimler de mesajlarıyla destek verdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı