Spor Haberleri

Fenerbahçe HDI Sigorta ’nın Hollandalı yıldızı Wouter Ter Maat: ‘Evime dönemem diye korkuyorum ’

Fenerbahçe HDI Sigorta’nın Hollandalı yıldızı Wouter Ter Maat, Corona virüsü hakkında konuştu. Ter Maat, sezonun devam etmesi hakkında, “Bu çok acayip. Zannediyorum, bir cins Türk inadı” derken endişelerini de “Kız arkadaşım şu lahza evde karantinada. durmadan evde yalnız. Evime gitmek istiyorum. İşler Türkiye’de de kontrolden çıkar ve evime dönemem diye korkuyorum” sözleriyle aktardı.

Fenerbahçe HDI Sigorta forması giyen Hollandalı pasör çaprazı Wouter Ter Maat, Corona virüsü hakkında düşüncelerini Hollanda basınına verdiği bir röportajla aktardı.

Efeler Ligi ’nin seyircisiz olarak oynanmaya devam etmesi hakkında konuşan Ter Maat, “Fazla garip. Geçen sezon şampiyonluk maçını dopdolu tribünler önünde oynadım. Derhal ise tribünler bomboş. Türkiye ’de futbol devam ettiği sürece diğer bütün sporlar devam edecektir. Içten edinmek icabında, ligleri daha fazla devam ettirebileceklerini düşünemiyorum. Bu hafta sonu ligleri oynattılar fakat devam edemezler. Şart nereye gidecek bilemiyoruz” dedi.

Wouter Ter Maat, İstanbul ’da yaşamın çok sakinleştiğini belirterek, “İstanbul sokakları fazla gürültüsüz ve sakin. Fazla ilginç bir şart. Sokaktakiler maske takıyorlar. Pazartesi akşamı aralıksız yemek yemek yediğim bir restorana gittim ve kapalıydı” ifadelerini kullandı.

‘BİR CINS TÜRK İNADI ’

Türkiye ’deki durumun ‘özgün ’ olduğunu ifade eden 28 yaşındaki Hollandalı voleybolcu, “Dünyadaki tüm ligler durdu. Bir Takım ülkelerde sezonu bile bitirdiler fakat biz hala devam ediyoruz. Bu çok ilginç. Zannediyorum, bir nesil Türk inadı. Ama, bir yerde durmak zorunda kalacaklar” diyerek sözlerini sürdürdü.

İLGİLİ HABER Radamel Falcao ve Fernando Muslera`dan tepki: `Dünyada insanlar ölüyor...` Radamel Falcao ve Fernando Muslera`dan tepki: `Dünyada halk müziği ölüyor…`

‘KIZ ARKADAŞIM KARANTİNADA, EVİME DÖNEMEM DİYE KORKUYORUM ’

Kız arkadaşının Hollanda ’da karantinada olduğunu söyleyen Ter Maat, “Spor zaten seyirciyle hoş. Seyircisiz oynamanın bir anlamı değil. Eğer, sezonu ertelerseler bulduğum birincil uçakla Hollanda ’ya döneceğim. Kız arkadaşım şu lahza evde karantinada. sürekli olarak evde yalnız. Evime gitmek istiyorum. İşler Türkiye ’de de kontrolden çıkar ve evime dönemem diye korkuyorum” diye konuştu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı