Spor Haberleri

Daniele Rugani karantinadan dizi önerdi: ‘Mishap ’i öğüt ederim! ’

Juventus’un Corona testi artı çıkan savunmacısı Daniele Rugani, karantinadan Juventus TV’ye görüşme verdi. Rugani durumunun iyi olduğunu söylerken semptomları hiç taşımadığının da altını çizdi. 25 yaşındaki İtalyan stoper vaktini Netflix’te geçirdiğini söyledi ve Mishap dizisini nasihat etti!

Juventus ’un Corona virüsü testi artı meydana çıkan savunma oyuncusu Daniele Rugani, karantinadan Juventus TV ’ye açıklamalarda bulundu.

25 yaşındaki savunmacı “İyiyim, defalarca iyi hissediyordum, dıştan tespit edilebilecek semptomlar yoktu” dedi. NBA yıldızı Donovan Mitchell da deneme yapılmasa Corona virüsü taşıdığını bilemeyeceğini, belirtileri hiç taşımadığını söylemişti.

“Şanslıyım çünkü çevremizde testi pozitif meydana çıkan birincil kişiydim ve semptomları göstermiyordum. Bunun bir farkındalık yarattığını umuyorum” diyen Rugani, günlük yaşamından da laf etti.

İLGİLİ HABER Donovan Mitchell`dan korkutan uyarı: `Hiçbir belirtiye sahip değildim` Donovan Mitchell`dan korkutan uyarı: `Hiçbir belirtiye sahip değildim`

“Netflix ’i az daha bitiriyorum” diyen savunmacı, “Mishap adlı diziyi nasihat ederim. Fazla uzun sürmeyen bir gerilim dizisi ve çok da ağır değil” dedi.

Rugani aldığı takviye mesajları için herkese teşekkür ederken iyi olduğunu ve ülkece bunu aşacaklarına inandığını söyledi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı