Spor Haberleri

Amatör futbol ligleri de ertelendi

TFF, profesyonel futbol liglerinin yanı sıra acemi futbol liglerinin de ertelendiğini resmi internet site üzerinden açıkladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, devam etmekte olan profesyonel futbol, basketbol, voleybol ve hentbol liglerinin ertelendiğini açıklarken TFF ’nin resmi internet sitesinden acemi liglerin de benzer kapsamda ertelendiği açıklandı.

TFF ’nin devlete ait internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

İLGİLİ HABER SON DAKİKA | Türkiye`de tüm ligler ertelendi! TFF Başkanı tarih verdi... SON DAKİKA | Türkiye`de bütün ligler ertelendi! TFF Başkanı tarih verdi…

“Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu başkanlığında yapılan toplantıda yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınına aleyhinde alınan kararlar doğrultusunda halen oynanmaya devamlı Bölgesel Amatör Lig, Süper Acemi Lig, 1. ve 2. Acemi Ligler ile U19 kategorisi 1. ve 2. liglerin müsabakaları ileri bir tarihe ertelendi.

TFF İcra Kurulu Üyesi ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez ’in sunduğu detaylı rapor ile ertelenen amatör liglerin yeni müsabaka takvimi de gelişmelere tarafından belirlenecek.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı