Spor Haberleri

Beşiktaş corona virüsü tedbirlerini açıkladı

Etkin bütün liglerin ertelenmesi kararının peşinde Beşiktaş; çalışanları, sporcuları ve teknik kadroları için bir Corona virüsü önlem planı açıkladı.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ’nun konut sahipliğinde Ankara ’da düzenlenen, yeni müşteri corona virüsü (Covid-19) salgını ile ilgili sürecin değerlendirildiği toplantıda; futbol, basketbol, voleybol ve hentbol liglerinin ertelenmesine karar verildi.

Bahşedilen kararın yankıları gündemi oluştururken Beşiktaş ’ta da yönetim Ahmet Nur Çebi başkanlığında toplandı. Beşiktaş yönetimi, sporcular ile teknik heyetin yeni alıcı corona virüsü (Covid-19) salgınından korunmaları nedeniyle bir dizi tedbiri dilekçe kararı aldığını açıkladı.

İŞTE BEŞİKTAŞ ’IN ALDIĞI KARARLAR

“Sporcularımızın ivedi ihtiyaçlarını yerine getirmek açık havada evlerinden çıkmamaları istenmiş, yurt dışı seyahati yapamayacakları bildirilmiştir.

Futbol, basketbol, voleybol ve hentbol liglerinin yeni fikstür planlamaları emin olana değin bütün sporcularımıza ve çalışanlarımıza izin verilmiş, tesislerimizdeki etkinlikler sonlandırılmıştır.

Coronavirüs (Covid-19) Salgınına Karşı Alınan Tedbirler Hakkında Bilgilendirmehttps://t.co/1OIkAeOWNt

— Beşiktaş JK (@Besiktas) March 19, 2020

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı