Spor Haberleri

Maradona ve Naim Süleymanoğlunun belgeselleri bu hafta sonu

Corona virüs salgınını durdurmak adına evde kalan seyircileri için bütün yayınlama kuşaklarını değiştiren TRT Spor, bu hafta sonu Cep Herkül’ü Naim Süleymanoğlu ile Arjantinli yıldız Diego Maradona’nın kariyer öyküsünün işlendiği iki bambaşka belgesel yayınlayacak. 

TRT Spor, “Ev Hayat Dolu” kuşaklarıyla evde kalan sporseverleri bu hafta sonu da ekran başına toplamaya devam edecek. Cep Herkül’ü Naim Süleymanoğlu ile Arjantinli yıldız Diego Maradona’nın kariyer öyküsünün işlendiği iki öbür belgesel izleyici ile buluşacak. 

“Cep Herkülü”nü üstelik en yakınındakilerden dinleyin: Kapukule’nin Anahtarı Belgeseli 

Kapıkule’nin Anahtarı belgeseli, ülkemiz ve dünya spor tarihine adını altın harflerle yazdıran efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu’nun yaşam hikayesini konu ediniyor. Naim’in Bulgaristan’dan dünyanın zirvesine uzanan başarı hikayesinde yanında olan kayda değer isimler Cep Herkülü’nü 2018 yılı yapımı bu belgeselde anlatıyor. 

“Kapıkule’nin Anahtarı” belgeseli 18 Nisan Cumartesi saat 12.00’de TRT Spor’da. 

Futbolu sevdiren efsanevi golcünün kariyer hikayesi: Maradona Belgeseli

Ülkesi ve dünya için bir futbolcudan daha fazlası olan, namına kitaplar yazılan, belgeseller çekilen yaşayan efsane Diego Maradona’nın çocukluğundan kariyerine kadar biyografi bu belgeselde ekranlara geliyor. Bir şehri ayağa kaldıran Napoli’yi, Juventus’un, Milan’ın, İnter’in arasından alıp kimsesiz kazanan yapan bir kahramanın yaşam öyküsünü konu edinen 1989 yılı yapımı “Maradona” belgeseli, izleyicileri neşe saçan bir yolculuğa çıkarıyor.

“Maradona” belgeseli 19 Nisan Pazar saat 12.00’de TRT Spor’da.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı