FenerbahçeSpor Haberleri

Ümit Özat: Fenerbahçe’de öleceğim

Teknik direktör Ümit Özat, Instagram canlı yayınında açıklamalarda bulundu.

 

 

Galatasaray 100. yılda şampiyon olamadı

Denizlispor maçında şampiyon olsak, ola ki 3 sene tekrar tekrar kazanan olacaktık fakat 100. yılda olamayacaktık. Bugün Galatasaray 100. yılda şampiyon olamadı. Beşiktaş oldu, Trabzonspor 2067’de olur mu olmaz mı bilemiyoruz, göremeyiz zaten. 100. yılda şampiyon olmak manâlı bir şey.

 

 

Ben Fenerbahçe’de doğmadım lakin Fenerbahçe’de öleceğim

Fenerbahçe’ye gelecek miyiz, gelmeyecek miyiz, bilmiyorum. Düş mutlaka kuruyoruz. Bu deri, bu canda olduğu sürece bu olacak, inanıyorum. Derhal olması için isteğim de, beklentim de yok. Zamanının olduğunu düşünüyorum. Dürüst insanlarla, içten zamanda olsun istiyorum. Ben Fenerbahçe’de doğmadım ama Fenerbahçe’de öleceğim.

“Aziz Şimşek’ı yaşanmışlıklar olduğu için seviyorum”

Ben ne Aziz Şimşek başkan olsun da geleyim diye onu seviyorum, ne de böyle bir beklentiye giriyorum. Yaşanmışlıklar olduğu için, o şanlı kaptanlık bandını takmama vesile olduğu için, beni göndermek isteyen hocalara karşın takımda tuttuğu için seviyorum. Biriyle yakınlaşıyorsam ya da bir sevgim varsa, katiyen bunu bir fayda içinde yapmam. Mecnun ağabey benim 15-16 yıldır ağabeyimdir fakat 3-4 yıldır görüşmüyorum bile, neden? Çünkü kulüp başkanı, beklentisi olabilir diye düşünüyorum.

“Carlos’tan sonradan Hasan Ali gelince…”

Ben gittikten daha sonra Roberto Carlos ve Wederson geldi, Carlos’tan daha sonra Hasan Ali gelince… Hasan Ali faydalı olmadı mı? Oldu. Fenerbahçe’nin her şeyi dört dize, bir sol beki eksikmiş gibi oldu. Sol beki Real Madrid’den almanız gerekiyor gibi bir kavrama oldu, yanlış.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı