Süper Lig

Tuncay Şanlı: “F.Bahçe’de göreve hazırım”

Fenerbahçe’nin efsane isimlerinden Tuncay Şanlı katıldığı canlı yayında sarı lacivertli camiada tayin verilmesi halinde tekrar tekrar hazırlanmış olduğunu söyledi.

Şanlı koronavirüs nedeniyle Fatih Terim, Rüştü Reçber, Abdurrahim Albayrak ve tüm şifa bekleyenlere geçmiş olsun dileklerini iletirken Fenerbahçe’de çalışmakla ilgili planlarının defalarca olduğunu söyledi.

“ÇAĞRILDIĞIMIZ TAKDİRDE BEN VE ARKADAŞLARIM…”

“Neler yapabiliriz diye daima konuşuyoruz Whatsapp grubumuz var eski yerli ve yabancı oyuncularımızdan oluşan… Ben de kulübün televizyonunda yorumculuk yapıyorum, sürekli aktarmaya çalışıyoruz gördüklerimizi. Çağırıldığımız takdirde ben ve benim gibi takımda emek vermiş oyuncular tekrar tekrar hazırız. Bundan sonraki planlamamda natürel ama Fenerbahçe var. Bir koltuk sevdasından hoşlanmam ben. O formayı giymiş çok önemli isimler var. Hollanda’dan Afrika’ya Brezilya’ya kadar. Biz koltuğa bakmayız. Fenerbahçe kültüründe oraya hizmet etmek varsa ardına kadar hazırızdır biz.”

Şanlı hem “Ülke olarak birlik ve birliktelik içinde olduğumuz sürece bu günleri de atlatacağız.” diyerek koronavirüsle mücadelenin önemini açıklama etti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı