Spor Haberleri

TFF ’de gündem liglerin ertelenmesi

TFF Yönetim Kurulu, Riva ’da yer alan merkezde toplantı halinde. TFF Yönetimi ’nin gündeminde liglerin ertelenmesi var. İHA’nın özel haberine göre Corona virüsle çaba eşgüdüm toplantısının peşinde kararın açıklanması bekleniyor.

Türkiye Futbol Federasyonu Idare Heyeti, maçların seyircisiz oynanma kararını her tarafta yine görüşürüz Riva’da toplantı yapıyor. TFF Yönetimi; erteleme halinde yapılacak olan planlamayla ilgili çalışma gerçekleştirirken, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında toplanan corona virüsle çaba eşgüdüm toplantısında yapılacak olan açıklamaları da bekliyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın yanı sıra Sıhhat Bakanlığı ve Bilim Kurulu’yla da aralıksız temas halinde olan Türkiye Futbol Federasyonu Yönetimi, karşılaşmaların ertelenmesiyle ilgili kararı da masaya yatırdı. TFF Yönetimi, bugün alınacak kararla, bu hafta itibariyle maçları ertelemeyi gündeme almış durumda.

Futbol camiası ayağa kalktı

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve Türkiye Futbol Federasyonu 1. Başkan Vekili Servet Yardımcı’nın, dün UEFA ile yapılan telekonferans toplantının arkasından yaptığı basın toplantısı, futbol dünyasında tepkiye sebep olmuştu.

İLGİLİ HABER TSYD: `Hiçbir şey insan sağlığından önemli değildir` TSYD: `Hiçbir şey insan sağlığından manâlı değildir`

Karşılaşmaların ertelenmesini bekleyen ilk önce futbolcular ve yöneticiler, seyircisiz oynanma kararının devam edeceğinin açıklanması üstüne tepkilerini ortaya koymuştu. Bugün toplanan Türkiye Futbol Federasyonu’nun, eşgüdüm toplantısının tamamlanmasıyla birlikte liglerin ertelenmesi yönünde karar alması bekleniyor.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı