Süper Lig

Süper Lig’e verilen ara Fenerbahçe’de en fazla onlara yaradı

Korona salgını nedeniyle lige bahşedilen ara, sakatlık yaşamış ve form grafiğinde gerileme yaşayan bir takım Fenerbahçeli futbolculara yaklaşık olarak hap gibi gelecek. Hürriyet Gazetesi’nden Süleyman Arat’ın haberine tarafından, Bu aradan en iyi şekilde yararlanması ve sıçrama yapması beklenen futbolcular şunlar:

Altay Bayındır: Kasık fıtığı nedeniyle ağrılarla maça çıkıyordu. Salgının henüz birincil günlerinde başarılı bir ameliyat geçirerek bu aranın en çok yaradığı futbolcu oldu. Salgın döneminde iyileşecek ve haziranda formasına kavuşacak.

Vedat Muriqi: Kupada gördüğü kart ve sonrasındaki ‘etik’ tartışmaları nedeniyle yaklaşık olarak el freni çekilmiş ve son 8 maçta 1 golde kalmıştı. Arayı evinde ailesiyle geçirdi ve moral depoladı. Golcü futbolcu İtalyan ve İngiliz kulüplerinin de gözdesi.

Hasan Ali Kaldırım: Uzun bir sakatlık dönemi sonrası maç eksiği sebebiyle formsuz gözükmüştü. Samandıra Tesisleri’ndeki spor salonunun bir benzerini evine kurdurdu. Instagram hesabından sıkça kişisel antrenman fotoğraflarını paylaşan Kaldırım, “Haziran ayına zımba gibi geliyorum” mesajı veriyor.

Jailson: Ersun Yanal’ın stoperde tahsis verdiği, alınan sonuçların faturasını neredeyse kimsesiz sırtlanan Brezilyalı oyuncu da moral bozukluğunun tavan yaptığı günlerde lige verilen arada bebeğiyle ve ailesiyle vakit geçirip her tarafta enerji depoluyor.

KAPTANI İYİLEŞİYOR

Garry Rodrigues: Uzun bir sakatlık sürecinden çıktıktan daha sonra bu arayı antrenmanlarla geçirip form tutuyor.

Emre Belözoğlu: Mükemmel başladığı sezonda takımın fena gidişiyle morali bozulan kaptan, yaşına göre yüksek performans gösterince sakatlıkları da başlamıştı. Emre de bu arayı ailesiyle iç içe ve antrenmanla geçiren futbolcular arasında.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı