Spor Haberleri

Red Bull Neymar Jr’s Five Mersin şampiyonu Dream Team oldu

Bu sene 5’incisi düzenlenen turnuvaya Büyükşehir Belediyesi ile Sayapark Alışveriş ve Yaşam Merkezi´nin iş birliği ile Özgecan Aslan Uzlaştırma Meydanı ev sahipliği yaptı. 26 takımın katıldığı turnuvanın final mücadelesinde Werder’i geçmeyi başaran Dream Team, 4 Nisan´da gerçekleştirilecek olan Türkiye finalinde oynamaya yargı kazandı.

Dünya genelinde 400 binden artı oyuncuyu sokak futbolu sayesinde birleştiren Inkar Bull Neymar Jr’s Five, Türkiye’deki 5’inci yılına Kayseri’de yapılan elemelerle başladı. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne eşit gelen Red Bull NeymarJr’s Five Mersin elemeleri zarfında Mersin Büyükşehir Belediyesi’nde çalışan kadınlar gösteri maçı oynadı. Gösteri maçının santrasını Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve eşi Meral Seçer yaptı.

ELEMELER 12 ŞEHİRDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Sokak futbolunda hünerlerini sergilemek isteyenlerin mücadelesine sahne olacak Inkar Bull Neymar Jr’s Five’da Türkiye elemeleri toplam 12 şehirde, 15 ayrı alanda gerçekleştirilecek. Elemelere Mersin, Kayseri ve Bursa’da oynanan karşılaşmalarla başlayan organizasyonda heyecan, önümüzdeki hafta İstanbul, Konya ve Ankara’ya taşınacak. 29 Mart’ta elemelerin son bulacağı Red Bull Neymar Jr’s Five’da Türkiye finali ise 4 Nisan’da yapılacak.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı