Spor Haberleri

Mesut Özil Tesisleri ’ne bu defa de corona virüsü engeli!

Aslen Zonguldaklı olan yıldız futbolcu Mesut Özil’in yapımına destek verdiği, ‘Mesut Özil Tesisleri’ bu kere de corona virüsü sebebiyle yarım kaldı. Zonguldak’ın Devrek ilçesinde yapılacak olan fakat uzun süredir inşaatı tamamlanamayan tesislerin önüne bu kez de corona virüsü engeli çıktı.

Aslan Zonguldaklı olan ve Premier League ekiplerinden Arsenal forması giyen yıldız oyuncusu Mesut Özil, memleketinin Yöresel Acemi Lig ’de tepe gösteren takımı Devrek Belediyespor için yapılacak olan ve inşaat süreci adeta yılan hikayesine dönen tesise yardım verme kararı almıştı.

Uzun bir zamandır inşaat süreci devam eden oysa bir türlü tamamlanamayan Mesut Özil Tesisleri için son olarak Devrek Belediye Başkanı Çetin Bozkurt devreye girmiş ve tesisin tamamlanması için yıldız oyuncu Özil ’den bitmiş destek istemişti.

Mesut Özil ’in tesisin tamamlanması için 7 milyon lira ödenek gönderdiği iddia edilirken çalışmaların başlanması planlanan tesisler bu defa de corona virüsü engeline takıldı. Tüm Dünya ’yı etkisi altına alan ve Türkiye ’de de etkisini çabucak göstermeye devam eden corona virüsü nedeniyle inşaat durdu.

İLGİLİ HABER Mesut Özil `Bana ırkçılık yaptılar` Mesut Özil `Bana ırkçılık yaptılar`

Açılışa Mesut Özil ’in gelmesi bekleniyor

A ekip ve altyapılar oyuncularının konaklayacağı üç katlı tesislerin açılışına Mesut Özil ’in de gelmesi bekleniyor.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı