Spor Haberleri

Messi ’den Ronaldinho yalanlaması

Lionel Messi, Ronaldinho’nun hapisten çıkmasını karşılayan 1.6 milyon Euro’luk kefalet parasını ödediğine dair haberleri Instagram’dan yalanladı. Arjantinli yıldız ayrıca takımdan ayrılacağı yönünde çıkan haberlerin de yalan olduğunu belirtti.

Corona virüsü nedeniyle yeşil sahalarda futbolcular ter dökmemesine karşın Lionel Messi attığı gollerle yok, bu kere hakkında çıkan haberlerle gündem olmaya devam ediyor. Arjantinli yıldız, sosyal ağ hesabı Instagram ’dan bir ‘Öykü ’ paylaşarak hakkında çıkan iki haberi yalanladı: Aktarma ve Ronaldinho…

‘Yalan haber ’ yazarak paylaşımda bulunan Messi, Ronaldinho ’nun Paraguay ’daki hapishaneden çıkmasını karşılayan 1.6 milyon Euro ’luk kefalet parasını ödediğine dair haberin hakiki olmadığını belirtti.

İLGİLİ HABER Lionel Messi: `Henry`nin yüzüne bakamadım` Lionel Messi: `Henry`nin yüzüne bakamadım`

Ayrıca Messi, Barcelona ’dan ayrıldıktan sonradan Serie A ekibi Inter ’e ya da Arjantin ’in Newell ’s Old Boys takımına gideceğine dair haberlerin de yalan olduğunu “Fazla şükür bunlara kimse inanmıyor” diyerek paylaştı. Messi ’nin kulüp yönetimi ile yaşadığı sorunlar sebebiyle takımdan ayrılacağı bahis ediliyordu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı