Süper Lig

Max Kruse: İçimde bir ev özlemi olduğunu hissettim

Geleceği ile ilgili açıklamalar yapan Max Kruse yeniden Almanya’ya aktarma olma hayali kurduğunu söyledi.

Fenerbahçe ’nin Alman yıldızı Max Kruse, Alman basınına açıklamalarda bulundu ve transferle ilgili konuşurken, Almanya ’da her tarafta oynama hayalinin olduğunu belirtti. Kruse ’nin sözleri şu şekilde;

“KARAR VERMEK ZORUNDASIN”

ŞU ANDA rekabet anlamında dezavantajlar oluşacak, bundan firar etmek imkansız. Bir Takım takımlar için önlemler adil değil. Böyle başlayıp başlamayacağına karar vermek zorundasın.

“TATİL YAPABİLECEK MİYİZ?”

Sezonun ne süre biteceği biliniyor gibi lakin yeni sezon ne zaman başlayacak. Tatil yapabilecek miyiz? Çünkü gelecek sezon Avrupa Şampiyonası olacak. Evvelden belirlenen fazla şey var ama tamamiyle nasıl gerçekleşeceğini kimse bilmiyor.

“İÇİMDE BİR KONUT ÖZLEMİ…”

Yeni tecrübelere açık olduğumu düşünsem de, içimde bir ev özlemi olduğunu, bir parçanın eksik olduğunu hissettim. Almanya benim evim ve her tarafta Almanya ’da oynamanın hayalini kuruyorum.

“MAAŞLAR NASIL ÖDENECEK”

Corona virüsü salgını ardından ekonomi nasıl olacak, maaşlar nasıl ödenecek, para nasıl hareket edecek, kulüpler oyuncuları göndermeye mi çalışacak veya daha artı aktarma mi yerine getirmek isteyecek, bilmiyorum. ŞIMDI tek bildiğim, gelecek sene da burada gibi gözüküyorum.

“YAKIN BİR İLİŞKİMİZ VAR”

Werder Bremen Teknik Direktörü Florian Kohfeldt ile aramda iyi bir ilişki var, hiç kopmadı. Önümüzdeki birkaç yılda da bunun değişeceğini sanmıyorum. Diğer oyuncuların antrenörlerle olan ilişkisinden daha yakın bir ilişkimiz var.

“KULÜP, KESIN BİR KAIDE KOYDU”

İstanbul ’dan muhakkak ayrılmayacağımız konusunda kulüpten katı bir kaide vardı. Almanya ’ya gidebilirdim fakat Türkiye uçuşları kapattı. ŞU ANDA burada kalarak, içinde bulunduğumuz durumda en iyisini yapmaya çalışacağız.

“BEN ÜZERİME DÜŞENİ YAPIYORUM”

Cümbür Cemaat bu içinde bulunduğumuz durumda elinden geleni yapmaya çalıştı. Ben de üzerime düşeni yapıyorum. Kriz durumlarında cümbür cemaat, ihtiyacı olanlara muavin olmalı. Biz de rol model olması gereken oyuncularız, ben de üzerime düşeni yapıyorum.

“SIRA KADINSI ZAMANLARDAN GEÇİYORUZ”

Benim idmanlarımı kontrollü bir şekilde ve tedavi olarak sürdürmem gerekiyor. Normalde idmana 1, 1.5 saatte gitmemiz gerekiyor. ŞU ANDA 20 dakikada tesise gidebiliyorum. Biz fizik tedavici ile birlikte çalışmam gerekiyor fakat demin bu gerçekleşmedi. Sıra dışı zamanlardan geçiyoruz, herkese süre tanımak lüzumlu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı