Spor Haberleri

Manchester United ’dan çalışanlarına ‘corona ’ jesti!

Corona virüsü nedeniyle İngiltere’de maçların ertelenmesi kararına karşın Manchester United Kulübü çalışanlarına jest yaptı ve ödemelerin yapılacağını duyurdu.

İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester United, corona virüsü nedeniyle maçların ertelenmesine karşın maç günü çalışan işçilerine maaşlarını ödemeye devam edeceğini açıkladı.

Premier Lig ’de maçlar 30 Nisan ’a değin ertelenirken Manchester United sezonun geri kalanında Old Trafford ’da en düşük 5 maça daha çıkacaktı.

Corona virüsü tehdidi sebebiyle maçların ertelenmesinin ardındaki stat görevlileri hakkında açıklama yapan İngiliz devi, güvenlik görevlileri, büfe çalışanları, otopark görevlileri de dahil olmak üzere Old Trafford ’da görevli tüm personelin maaşlarının maçlar oynansın ya da oynanmasın ödeneceğini belirtti.

Konuyla ilgili olarak yorumlama yapan Manchester United Başkanı Ed Woodward, “Old Trafford ’daki taraftarlarımıza olağanüstü hizmet veren personelimize güveniyoruz. Bu yaşananların eşi sanki görünmeyen koşullar olduğunu biliyoruz ve kalan fikstürümüzde ne olursa olsun çalışanlarımızı güvene edinmek istiyoruz” dedi.

İLGİLİ HABER Lyon futbolcuların maaşlarını kesti Lyon futbolcuların maaşlarını kesti

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı