Spor Haberleri

Luka Jovic karantinayı delip Sırbistan ’a gitti!

Real Madrid’in karantinadaki oyuncularından Luka Jovic 14 jurnal süreyi delerek ülkesi Sırbistan’a gitti. Yaşananlar İspanya ve Sırbistan’da büyük tepkiyle karşılandı.

Takım halinde karantinaya alınan Real Madri ’de yasağa uymayan Luka Jovic kız arkadaşının doğum günü için özel bir uçakla Sırbistan ’a geçti…

Real Madrid basketbol takımı oyuncularından Trey Thompkins ’in koronavirüs testinin fazla çıkmasının ardından aynı antrenman tesisini kullanan Real Madrid futbol takımı oyuncuları da karantinaya alınmıştı.

İspanyol devinin yıldız isimlerinden Luka Jovic 14 günlük karantina kuralını bozarak İspanya ’dan ayrıldı. Model sevgilisi Sofija Milosevic ’in doğum günü sebebiyle Sırbistan ’a gittiği öğrenilen Jovic ’in burada da 14 gün kuralını çiğnediği belirtildi.

BAŞBAKANDAN BÜYÜK TEPKİ

Yıldız oyuncuya Sırbistan ’da ve İspanya ’da herkesin sağlığını tehlikeye atması sebebiyle büyük tepki gösterildi. Sırbistan Başbakanı Başlıca Brnabic yaşananaları kınayarak ve kendisi gibi yasağı delen Ascoli ’nin yıldızı Nikola Ninkovic ’nin de cezalandırılacağını açıkladı.

SIRP BASININDAN AĞIR TEPKİ: APTALLIK ETTİ!

Sırp gazetelerinde yıldız oyuncunun bu sorumsuz hareketi sonrası “Luka Jovic tüm uyarılara rağmen Madrid ’deki karantinayı delip Sırbistan ’a dönerek aptallık etti” manşetleri atıldı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı