Süper Lig

Ljajic SÖZCÜ ’ye konuştu, eleştirilere cevap verdi: Fazla da kötü değilim

Beşiktaş’a 2018’de kiralık gelip bir sezon sonradan ise 6.5 milyon Euro’ya bonservisi alınan Adem Ljajic, 22 lig maçında 3 gol atıp, 6 asist yaptı. Ljajic açıklamalarında hem bu performansa keza de teknik direktörü Sergen Yalçın ile ilişkisine değindi.

Beşiktaş ’ın 10 numarası Adem Ljajic, kulübe verdiği röportajda kayda değer özeleştiriler yaptı. Geçen sezona tarafından fena bir performans sergilediğini itiraf eden Ljajic, “Bu sezon çoğunlukla bekleneni karşılayamadığımın da farkındayım ama şöyle de bir şey var: Ben de kendi kendimi sorgulayan bir karaktere sahibim ve kendimden çok daha fazlasını bekliyorum. ufak tefek sakatlıklarım oldu ve bu sebeple yüzde yüz fizik olarak kendimi bulamadım. Ancak tüm bunlara karşın fazla da fena değilim” diye konuştu.

“MAÇ MAÇ BAKACAĞIZ”

Yıldız futbolcu, kalan 8 haftadan ümitli olduklarını da şu sözlerle dile getirdi: “Muhakkak matematiksel olarak şansımız devam ediyor. Beşiktaş gibi takımların hedefi tekrar tekrar bitirebileceği yerin en üzerinde bitirmektir. Sahaya çıkacağız ve birincil andan itibaren kazanarak ileri gitmek istiyoruz. 8 maçlık işlem bile olsa maç maç bakmak lüzumlu. Çıkacağız ve hepsini kazanmaya çalışacağız. Seyircimiz var gibi konsantre olacağız. Bu duruma sabretmek zorundayız. Seyircisiz maçların üstünlük ve dezavantajları olacaktır.”

“SERGEN ÖĞRETMEN ’DAN KOPYA ÇEKİYORUM”

“Sergen Hoca’nın frikik konusunda yeteneği apaçık fakat aramızda bir ayrım var. O solaktı ben sağ ayaklıyım. Elbette kendisinden öğreneceğim hatta kopyalayıp çalacak şeylerim olduğunu düşünüyorum. Frikik konusunda kendisinden bir şeyler öğreniyorum.”

“ANTRENMANLAR FAZLA SIKICI”

“ACILEN fizik kondisyon olarak yüklemeler yapıyoruz. Bu yüklemelerin faydasını önümüzdeki 8 maçta almak istiyoruz. Antrenmanlar yüksek tempoda ve sikici geçiyor fakat şimdi olması gereken de iyice bu.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı