Spor Haberleri

Liverpool ’un efsanesi Kenny Dalglish ’in corona testi pozitif çıktı!

Dünya futbolunun ve Liverpool’un efsane ismi Kenny Dalglish’in hiçbir belirti göstermemesine karşın corona virüsü testinin artı çıktığı açıklandı.

İngiltere Premier Lig takımlarından Liverpool ’un efsane ismi Kenny Dalglish ’in corona virüsü testinin artı çıktığı açıklandı.

Liverpool ’dan yapılan açıklamada, damar yolu enfeksiyonuyla ilgili bir konu için hastaneye dışarı giden 69 yaşındaki efsane, kontrol amacıyla corona virüsü testine sokuldu. Hiçbir rahatsızlık belirtisi göstermemesine karşın efsane futbolcunun corona virüsü testinin artı çıktığı belirtildi.

Dalglish ’in ailesi “Beklenmedik şekilde deneme sonucu pozitif çıktı ancak asemptomatik durumda” ifadelerini kullanarak efsane futbolcunun iyi durumda olduğu belirtildi.

Dalglish ’in hastaneye gitmeden önce gönüllü olarak kendisini karantinaya aldığı ve uzun süredir evinden çıkmadığı öğrenildi.

Aileden yapılan açıklamada, Kenny Dalglish ’in en kısa sürede eve dönmeyi istediği ve son durumu hakkında kısa zaman içinde tekrar bilgilendirilme yapılacağı açıklama edildi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı