Basketbol

Kostas Sloukastan ayrılık sinyali: Obradovic giderse işler değişir

Fenerbahçe Beko ile bir takvim daha kontratı bulunan Yunan oyun kurucu Kostas Sloukas, koç Zeljko Obradovic‘in takımdan ayrılması durumunda Türkiye ’deki geleceğinin değişebileceğini ifade etti. Yunanistan ’da Ta Nae gazetesine verdiği röportajda konuşan Sloukas, “Olympiakos veya Panathinaikos‘a döneceğime dair haberler var. Bu senaryoları ben de görüyorum ama Fenerbahçe ile bir takvim daha sözleşmem var. İçinde bulunduğumuz sıra dışı durumdan nedeniyle farklı düşüncelere sahibim ama bu hala kontratım olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Eğer söylentilerdeki gibi Obradovic takımdan ayrılırsa işler değişken.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Arda Turan en iyi 11’ini seçti

Fenerbahçe Beko ’nun corona virüs salgınından nasıl etkilendiği hakkında da direktifler yapan Sloukas, “Anladığımız kadarıyla birkaç ekip arkadaşım Rusya ’da Khimki ile oynadığımız maç için bulunduğumuz esnada virüsü kaptı. Ben o maçta oynamadığım için İstanbul ’da kalmıştım. Fakat bu durumun hepimizi korkuttuğunu söylemem gerekiyor. Türkiye ’de durumun başlarda gerektiği kadar ciddiye alınmadığını liglerin bir süre daha devam etmesiyle birlikte gördük. Umarım her şey kısa zaman içerisinde yoluna girer.” yorumunu yaptı.

Askıya alınan EuroLeague sezonu hakkında da konuşan Sloukas, “Avrupa ’nın dört bir yanında salgın fazla ilerlediği ve büyük tehlikeler taşıdığı için maçların her tarafta oynanmaya başlamasını çok düşük bir olasılık olarak görüyorum. Şartlar ne olursa olsun EuroLeague sezonunun iptal olması gerektiğine inanıyorum” diyerek sözlerini bitirdi.

İlgili Haberler

Fenerbahçe’de Max Kruse, Miha Zajc ile birlikte oynamak istiyor

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı