Süper Lig

İşte Radamel Falcao’nun yaptığı bağış

Tüm dünyada etkisi altına bölge korona virüsü ile çaba eden ülkemizde Galatarasay’ın efsane golcüsü Radamel Falcao da elini taşın altına koydu. Kolombiyalı yıldız korona virüsü ile mücadele için Pandemi Hastanesi olan İzmir Yokuş Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne bağışta bulundu.

KULÜP DOKTORU RİCA ETTİ

Galatarasay Kulüp doktoru Yener İnce’nin tavsiyesi ile İzmir’e 3 bin adet N95 maske gönderen Falcao’ya, Hastane çalışanları, “Gönlümüze altın gol attın Falcao” diyerek teşekkür ettiler. Kolombiyalı Galatasaray’ın yıldız futbolcusu Radamel Falcao da korona virüse aleyhinde mücadelede alkışlanacak bir altın gol atarak gönülleri fethetti.

İzmir Yokuş Eğitim ve Araştırma Hastanesine sağlık çalışanlarının kullanması için 3 bine yakın N95 maske gönderdiği öğrenildi. Galatarasay Kulüp doktoru Yener İnce’nin yakın arkadaşı Oğuzhan Ekizoğlu ve bir akrabasının burada çalıştığını öğrenen Falcao’nun bilhassa kentteki en manâlı pandemi hastanelerinden biri olan bu hastaneyi seçim ettiği öğrenildi.

Kulüp doktorunun isteği ile bu hastaneye gönderen Falcao’nun yoğun bakım ve serviste çalışan afiyet görevlilerin virüsten etkilenme / yatış oranını minimize etmek için malzemeleri gönderdiği bildirildi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı