Süper Lig

Göztepe ’de yabancılar terketmek istemiyor

Süper Lig ekiplerinden Göztepe’de sezon sonunda sözleşmeleri sona erecek bir takım tanıdık olmayan oyuncuların sarı kırmızılılarda kalmaya istekli olduğu öğrenildi.

Corona virüsü pandemisi nedeniyle şehir veya ülke başkalaştırmak istemeyen Göztepe futbolcuları Wallace Reis, Leo Schwechlen, Marcio Mossoro ve Stefan Napoleoni ’nin yönetimle görüşüp geleceklerini vermek istedikleri öğrenildi. Napoleoni dışarıda öteki tanıdık olmayan futbolcuları yeni sezonda kadroda düşünmeyen kurmayların ücrette fedakarlık yapılması durumunda kararı gözden geçirebilecekleri vurgulandı.

Afiyet riskine girmek istemeyen oyuncuların ise yeni kontrat için pazarlığa hazır oldukları iddia edildi. Göztepe ile mukaveleleri sürmesine karşın gözden çıkarılan Celso Borges ve Andre Poko ’nun da takımdan ve İzmir ’den ayrılmaya sıcak bakmadıkları vurgulandı. Süper Lig ’deki maçların ertelenmesiyle gelirlerini kaybeden Göz-Göz ’de başkan Mehmet Sepil ’in ise kesinlikle bütçeyi zorlamayacağı açıklama edildi. Idareli olarak kemer sıkmayı planlayan Sepil ’in dış transferi gerçekleştirebilmek için kesinkes bir takım futbolcularla vedalaşacağı da dile getirildi. (DHA)

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı