Süper Lig

Galatasaray: ‘Kulübü temsilen başkan ve yetkili idare heyeti üyeleri açıklamada bulunabilir ’

Galatasaray’ın devlete ait internet sitesinden flaş bir yorumlama yayınlandı. Açıklamada, “Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu ’nun görev, yetki ve sorumluluğundaki konular hakkında kulübümüzü temsilen sadece Galatasaray Spor Kulübü Başkanı ve bu konuda yetkilendirilmiş idare heyeti üyeleri açıklamalarda bulunabilir” dendi ve diğer şahısların açıklamalarının kulübü bağlamayacağının altı çizildi.

Galatasaray Idare Heyeti ’nun görev, yetki ve sorumluluğundaki konular hakkında kulübü temsilen yalnızca Galatasaray Spor Kulübü Başkanı ve bu konuda yetkilendirilmiş idare heyeti üyelerinin açıklamalarda bulunabileceği kulüp tarafından açıklandı.

Yapılan resmi açıklamada bu isimlerin dışarıda bulunan kişilerin yaptıkları talimatlar ve aktardıkları görüşlerin, o şahısların şahsi görüşleri olup, kulübü bağlamadığının altı çizildi.

Galatasaray ’ın devlete ait internet sitesinden yapılan yorumlama şöyle:

“Galatasaray Spor Kulübü Idare Heyeti’nun tayin, yetki ve sorumluluğundaki konular hakkında kulübümüzü temsilen yalnızca Galatasaray Spor Kulübü Başkanı ve bu konuda yetkilendirilmiş idare heyeti üyeleri açıklamalarda bulunabilir. Bunların dışarıya yapılan tanımlama ve düşünceler kişilerin kişiye özel görüşleri olup, kulübümüzü bağlamaz. Bu kapsamda Galatasaray Spor Kulübü adına yetkili ve sorumlu kişiler açık havada yapılan açıklamalara itibar edilmemesini kamuoyunun bilgisine sunarız.

diğer taraftan, Futbol A Takımımız Türkiye Futbol Federasyonu’nun liglerin oynanması yönünde almış olduğu karar doğrultusunda antrenmanlara devam etmektedir.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı