Süper Lig

Fenerbahçe’den 65 yaş üstü üyelere takviye

Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemal Danabaş, yeni alıcı koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle 65 yaş üstü kulüp üyeleri ile kombine kart sahiplerine destek kolisi göndereceklerini bildirdi.

Mustafa Kemal Danabaş, sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde bulunan açıklamasında, koronavirüsün Türkiye’de etkisini göstermeye başladığı andan itibaren her türlü tedbiri aldıklarını belirterek, şunları kaydetti:

“Günden güne de gelişmelere uygun olarak bu tedbirleri güncelleyerek hayatımıza devam ediyoruz. Başkanımız Sayın Ali Koç’un önderliğinde, devletimizin uyguladığı 65 yaş üstüne sokağa çıkma yasağından sonradan, 65 yaş üzeri kulüp üyelerimiz ile kombine kart sahiplerimize nasıl yardım olabileceğimiz ile ilgili bir beyin fırtınası yaptık. Bunun sonucunda da ‘Fenerbahçe Ailesi Takviye Kolisi’ adı altında onlara temizleme malzemeleri ve gıda malzemeleri taşıyan koliler göndermeye karar verdik.”

Yardım kolilerini 13 Nisan Pazartesi gününden itibaren göndereceklerini aktaran Danabaş, “Futbol, basketbol ve voleybolda kombine kart sahibi olan bütün 65 yaş üzeri taraftarlarımıza bu koliler iletilecektir. 5 bini aşkın 65 yaş üzeri kişi saptama ettik. Adresleri güncellemek ve kabul etmek için önemli bir kısmına ulaştık. Hala ulaşamadığımız üyelerimiz var. Kombine kart sahiplerinin hepsine ulaştık. Bizim ulaşamadığımız üyelerimiz 444 1907 numaralı telefondan kulübümüze veya uyeiliskileri@fenerbahce.org mail adresinden bize ulaşabilirler.” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı