Basketbol

Fenerbahçede Semih Özsoydan Obradovic açıklaması

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkan Vekili Semih Özsoy, Fenerbahçe Beko Başantrenörü Zeljko Obradovic’le ilgili basında çıkan bazı haberlere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Obradovic ’in tüm maaşını aldığına ilişkin gerçeği kuşkusuz yansıtmayan bazı haberlerin basında yer aldığını belirten Özsoy, “Bilinmesini isterim fakat Zeljko Obradovic, her daim ekibiyle ve oyuncularıyla hareket eden bir antrenördür. Senelerdir elde ettiği tüm başarıların da en büyük sırrı, ekibiyle oluşturduğu bu sıkı bağlılık ve uyumdur. Fenerbahçe Beko ’nun ücret ödemelerinde Zeljko Obradovic’e karşın böyle bir önceliklendirme kesinlikle gündeme zeka gelmemiştir ve koçumuz, ödemelerini tüm oyuncularımızla birlikte almaktadır. Zeljko Obradovic ’in ücret ödemeleri de dahil bütün konularda önceliği defalarca ekibine ve oyuncularına verdiğinin en yakın şahidi olarak, çıkarılan bu spekülasyonları son derece maksatlı bulduğumu belirtmek isterim” dedi.

Taraftarlarla mesajını da paylaşan Özsoy, “Basın mensuplarından, kulübümüz nezdinde negatif bir hava oluşturmak isteyen bazı kesimlerin bu düşüncelerine makine olmamalarını ve bununla beraber, dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu kritik süreçte haberlerini hazırlarken daha tedbirli davranmalarını rica ediyorum. öte yandan taraftarlarımızdan da ricamız, bu ve buna benzer haberlere haysiyet etmemeleridir” dedi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı