Spor Haberleri

Fenerbahçe ’nin milli voleybolcusu Emre Batur ’dan evde form alıkoyma vurgusu

Fenerbahçe HDI Sigorta’nın ulusal voleybolcusu Emre Batur, corona virüs salgını nedeniyle “evde kal” mesajı verirken, bir sporcu olarak evde formda kalmak için yaptığı idmanların videolarını da takipçileriyle paylaştı. Sarı-lacivertli voleybolcu, liglere ara verilmesinden dolayı formda kalmak için evde spor aletleriyle çalışırken, salondaki koltukla da idman yapması uyarı çekti.

Evde çektiği bir video ile özel açıklamalarda bulunan Emre Batur, bu engebeli süreçte doktorlar ve afiyet çalışanlarına emeklerinden ötürü teşekkür ederek, “Dünya ve ülkemiz olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bu süreçte de varını yoğunu ortaya koyan doktorlarımıza ve afiyet ekiplerimize teşekkür etmek istiyorum. Bizlere de önemli sorumlulukları düşüyor. Bunlardan en önemlisi de, gerekmedikçe evde kalmamız ve evden çıkmamamız” dedi.

“UMARIM BU SÜRECİ EN KISA SÜREDE ATLATIRIZ”

Liglerin ertelenmesi nedeniyle formunu evde yaptığı idmanlarla korumaya çalıştığını ifade eden milli voleybolcu, “Evde kaldığım süreçte güne hoş bir kahvaltıyla başlıyorum. Daha ardından antrenmanlarıma devam ediyorum. Bildiğiniz gibi liglere de ara verildi. Bu süreçte de formda kalmamız gerekiyor. Keza beslenmemize, ayrıca de bireysel olarak kendimize uyarı etmemiz gerekiyor. Ailemle ve eşimle süre geçiriyorum. Siz de kendinize güzel aktiviteler bulabilirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz. Kendinizi de geliştirebilirsiniz. Umarım bu süreci en kısa sürede atlatırız ve normal hayata döneriz. Kendinize bakın ve unutmayın; yaşam eve sığar” şeklinde konuştu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı