Spor Haberleri

Fenerbahçe ’den Yalçın Koşukavak açıklaması: Bazı temaslarımız olmuştur

Ersun Yanal dönemi ardından teknik direktör arayışlarını sürdüren Fenerbahçe, son günlerde adı sarı-lacivertli takımla anılan Yalçın Koşukavak hakkında yorumlama yaptı.

Fenerbahçe Kulübü, acilen TFF 1. Lig ekiplerinden Altay ’ı çalıştıran Yalçın Koşukavak ile röportaj gerçekleştirdiklerini ama görüşmelerin sezon sonunda bitmiş değerlendirilmek üzere noktalandığını açıkladı.

Ersun Yanal ’ın ayrılığı sonrasında teknik direktör arayışındaki Fenerbahçe ’nin Koşukavak hakkındaki açıklaması şöyle;

“Son birkaç gündür futbol gündeminde bulunan Altay Kulübü teknik direktörü Sayın Yalçın Koşukavak ile anlaştığımıza dair meydana çıkan haberlere ilişkin yorumlama yapma gerekliliği doğmuştur.

Altay Kulübü’nün bilgisi dahilinde Sayın Yalçın Koşukavak ile gelecek dönemler için futbol yapılanmamız kapsamında birlikte çalışabilme ihtimalimiz üstüne bazı temaslarımız olmuştur.

Bu temaslarımız, futbol şubemizin yapılandırılması dahilinde, meydana getirmek istediğimiz kültürün geliştirilmesi ve devamlılığının sağlanması, bu doğrultuda bir iki taraflı aklın belirlenmesi, altyapı ile A ekip arasındaki ilişkinin daha genişletilmesi, genç futbolcularımızın gelişimi gibi konularda belirlenmiş bir sistematik çerçeve oluşturulması nedeniyle yapılan görüşmelerdir.

Oysa bugün itibariyle gelinen noktada Sayın Yalçın Koşukavak ile yaptığımız görüşmeler sezon sonu bitmiş değerlendirilmek üzere sonlandırılmıştır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı