Spor Haberleri

Fenerbahçe ’den sağlık durumu çalışanları için adım

Fenerbahçe Kulübü, Fenerbahçe yarımadasında yer alan konukevinin afiyet çalışanlarının kullanımına açıldığını duyurdu.

Fenerbahçe, corona virüsü salgını nedeniyle yoğun mesai harcayan sağlık çalışanlarına takviye oldu. Kulüpten yapılan açıklamada, Fenerbahçe yarımadasında bulunan konukevinin sağlık durumu çalışanlarının hizmetine sunulduğu kaydedildi.

Sarı-lacivertli kulübün açıklaması şu şekilde: “Bütün dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan corona virüsü ile mücadelede, Fenerbahçe Spor Kulübü olarak her adımımızı dayanışmanın gücüne olan inancımız ile atıyoruz. Bu düşüncemiz doğrultusunda, ülkemize olan mesuliyet bilincimizle kulübümüze ait olan Fenerbahçe yarımadasında bulunan Konukevimizi sıhhat çalışanlarımızın hizmetine sunuyoruz.

Hastaların tedavisi sırasında, hayatlarını kaybeden öncelikle değerli hocamız Prof.Dr. Cemil Taşçıoğlu almak üzere tüm sağlık çalışanlarımıza Allah ’tan rahmet, ailelerine ve milletimize baş sağlığı, rahatsızlanarak tedavi altına alınanlara acele şifalar diliyoruz.

Bu vesile ile yaşadığımız bu engebeli sürecin birincil günlerinden bu yana hayatlarını riske ederek büyük bir özveri ile milletimize hizmet eden bütün sıhhat çalışanlarımıza bir kere daha şükran ve minnetlerimizi sunuyoruz. Birlikte başaracağız.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı