Süper Lig

Fenerbahçe ’de teknik direktörlük koltuğu için iki aday!

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü konusunda iki seçeneği var; ya Erol Bulut veya Nenad Bjelica.

Fenerbahçe ’nin yeni teknik direktörünün kim olacağı konusunda araştırmalar tüm hızıyla sürüyor. Sarı-lacivertlilerin gündeminde iki zinde aday var: Erol Bulut ve Nenad Bjelica.

Yöneticilerin büyük çoğunluğu Bulut’un göreve gelmesini istiyor. Tecrübeli hocayla TL üzerinden sözleşme imzalanmasının kulüp için büyük bir avantaj olduğu belirtildi.

Başkan Yardımcısı Erol Bilecik’in ofisinde gerçekleşen toplantıda, “Erol Bulut ligimizi yakından tanıyor ve başarıya aç bir teknik adam” görüşünde birleşildi.

KOÇ ENERJIK BİR KİŞİ

Hırvat teknik adam Nenad Bjelica’yla da görüşmeler sürüyor. Hırvat teknik adamın maliyeti her ne kadar yüksek gözükse de Başkan Koç, tanıdık olmayan bir hoca seçeneğine sıcak bakıyor. öte taraftan Bjelica, Hırvat basınına şunları söyledi:

“İlk iki mülâkat daha bilgilendiriciydi, son görüşmemizde bütün şartları konuştuk. Başkan Ali Koç, Türkiye’nin en kuvvetli insanlarından birisi. Finansal konular üzerinde görüşmelerimiz devam ediyor. Hemen Şimdi belirli bir uzlaşma değil.”

AVCI ’YA İKİNCİ VETO

Bilecik ’in ofisinde yapılan zirvede Abdullah Avcı ismi tekrar gündeme geldi. Fenerbahçe yönetimi, deneyimli hocanın Beşiktaş’ta yaşadığı başarısız döneme dikkat çekerek ikinci kere Avcı’nın adını seçeneklerden kaldırdı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı