Süper Lig

Atiba: “Sergen Yalçın felsefe yapmıyor”

Beşiktaş’ta bu sezonun en çok beğeni alan ismi olan Atiba Hutchinson, sezonun ikinci yarısında göreve gelen teknik direktör Sergen Yalçın’la mükemmel anlaştıklarını ve bunun da takıma olumlu biçimde yansıdığını söyledi. “Sergen Yalçın felsefe yapmıyor, futbolun gereklerini ortaya koyuyor” diyen 37 yaşındaki futbolcu, “Biz çocuk değiliz. Disiplin konusunda eğitimliyiz. Sergen Yalçın futbolcuya nasıl davranılması gerektiğini biliyor” dedi.

BEŞiKTAŞ’I SEVDiĞiM iÇiN iNGiLTERE’Yi REDDETTiM

7 yıldır forma giydiği Beşiktaş’ı çok sevdiğini gösteren Hutchinson, “Her futbolcu gibi benim de İngiltere’de oynama hayalim vardı. Eski hocamız Slaven Bilic beni İngiltere’ye istedi oysa benim ve ailemin Beşiktaş sevgisi bizi İstanbul’da tuttu” diye konuştu.

Orta sahada yan yana oynadığı Elneny ve takımın gol umudu Burak Yılmaz’ı değerlendiren Hutchinson, “Elneny ile anlaşıyoruz. Zaten bu da performansımıza yansıyor. Birbirimizin açıklarını kapatıyoruz. Burak’ın ise Beşiktaş için büyük bir baht olduğunu düşünüyorum. Kanatlardan biraz daha beslense fazla artı gol atar” dedi. Koronavirüs salgını ve liglerin ertelenmesi ile ilgili görüşlerini de açıklayan Kanadalı, şöyle konuştu: “Salgının bir lahza önce bitmesi için dua ediyoruz. İnsanlık tehdit altında. böylece devletin verdiği her karara uyuyoruz ve evden dışarı çıkmıyoruz.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı