Süper Lig

Ercan Taner, beIN Sports ’tan istifa etti!

Corona virüsü sebebiyle Süper Lig’in 12 Haziran’da başlayacak olmasına gazetemizdeki köşesinde tepki gösteren Ercan Taner, bundan böyle beIN Sports’ta maç anlatmayacağını ve şirketle karşılıklı olarak anlaşıp yolların ayrıldığını açıkladı.

Türkiye Futbol Federasyonu ’nun ülkedeki futbol maçlarını 12 Haziran ’da başlatma planı ardından SÖZCÜ gazetesi yazarı ve beIN Sports spikeri Ercan Taner ’in Cuma günü köşesinde kaleme aldığı yazı ses getirdi!

Ailesinden iki kişinin corona virüsüne yakalandığını çare gördüğünü gösteren Taner, “Ne yapacağım yani; stattan stada koşup her riske girip maç mı anlatacağım? Natürel ama hayır” ifadelerini kullanmıştı.

Bu ses getiren yazının gerisinde deneyimli sunucu, Ajansspor ’un yayınında kendisinin beIN Sports spikeri olarak anons edilmesinin arkasından “Düne değin öyleydi lakin artık değil emrindeki” diyerek kanaldan ayrıldığının işaretini verdi.

Digitürk ile iki taraflı olarak konuştuklarını gösteren Ercan Taner, “Müşterek şanslı olsun dedik. Ayrılmamın şirketle ilgisi değil ama ben maçların oynanmasını riskli bulan taraftanım” dedi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı