Süper Lig

Engin Aksoy: “Önemli bir eser kazandırdığımıza inanıyoruz”

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, dördüncü yaşını kutlayan Vodafone Park’ın altyapılar yatırımının 10 milyon doları geçtiğini açıkladı.

Beşiktaş’ın iç saha maçlarını oynadığı Vodafone Park’a dünyanın en ileri teknolojik altyapılarından birini kurduklarını belirten Aksoy, “Türkiye’nin azami teknoloji yatırımı yapılan stadyumu olan Vodafone Park’a yaptığımız sadece altyapı yatırımı 10 milyon doları aştı. Dünyadaki en iyi örnekleri inceledik ve küresel ortaklarla meslek birliği yaptık. Vodafone Park’a dünyanın en ileri teknolojik altyapılarından birini kurduk. Biz bu yatırımla İstanbul’a ve Türk sporuna manâlı bir eser kazandırdığımıza inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Aksoy, yaptığı açıklamada, şunları kaydetti:

“Bu altyapıyı Avrupa’da bir başlangıçta inşaat aşamasından itibaren planlı ve entegre bir biçimde hayata geçirdik. Vodafone Park’ı dünyadaki birçok stadyumdan ayıran en manâlı özelliği bu diyebiliriz. Her ne değin içinde bulunduğumuz olağanüstü işlem nedeniyle bir vakit uzakta kalsak da yakın zamanda tekrar Vodafone Park’ta buluşmayı diliyoruz. Vodafone Park’ın dördüncü yaşı hepimize kutlu olsun.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı