Spor Haberleri

Cenk Tosun: Öyle insan ölüyor, ben de üzgünüm

A Ulusal futbolcumuz Cenk Tosun corona virüs salgını nedeniyle kaldığı İngiltere’de açıklamalarda bulundu.

Sakatlığı nedeniyle EURO 2020 ’de milli formayı giyemeyeceği için ağlayan olan Cenk Tosun, Avrupa Şampiyonası ’nın 2021 yılına ertelenmesiyle çok konuşulan bir paylaşım yapmıştı. Crystal Palace antrenmanında yaşadığı sakatlık sebebiyle sezonu kapatan Cenk 1 sene durdurma kararı sonrası attığı tweet ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte Cenk Tosun ’un açıklamalarından satır başları:

‘BENİM İÇİN FAZLA ÖNEMLİYDİ ’

Avrupa Şampiyonası için bir tweet attım, bir takım yerlerde hatalı anlaşıldı. böylece insan ölüyor, ben de fazla üzgünüm ama Avrupa Şampiyonası benim için fazla önemliydi. Herkesin emeği büyük ama benim de fazla emeğim var turnuvaya gidilmesinde, 5 golüm var. Ağrılarımla oynadım. Gidemeyeceğim için çok üzülmüştüm, insanların ölümü beni çok üzse de şampiyonaya gidecek olabilmem beni mutlu etti.

‘ZATEN BAŞKA ŞANSIM YOK SAKATIM ’

Cümbür Cemaat evinde kalsın, bu virüsü inşallah en kısa zamanda beraber yenmemiz için cümbür cemaat evde kalsın, aileleriyle vakit geçirsin. Zaten benim başka bir şansım değil şu lahza sakatlık nedeniyle. 9-10 gün önce ameliyat oldum, zaten dışarı çıkmıyorum. İnşallah böyle, ailelerimizle hoş zaman geçirip, büyüklerimizi görüntülü arayalım.

‘3 GÜN FİZYOTERAPİST ’

Ameliyat hoş geçti. Tedavi süreci için haftada 3 gün fizyoterapist geliyor, tedavi yapıp gidiyor. Öteki günlerde buz yapıyorum, ailemle zaman geçiriyorum, Netflix izliyorum.

‘HER ŞEYDE BİR HAYIR VARDIR ’

Burada koşul öbür değil, dünyanın her uygun aynı. İnşallah defalarca birlikte virüsün üstesinden geleceğiz. Birazcık daha dişimizi sıkalım. Manâsız şeyler için dışarı çıkmayalım. İnşallah yakın zamanda bu virüsü yeneceğiz. Sakatlık için çok üzüldüm, 7-8 ay sahalardan uzakta kalacağım. Her şey Allah ’tan, vardır her şeyde hayır. Veren Allah, bölge Allah. İnşallah bu süreçten daha enerjik dönmek için elimden geleni yapacağım.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı