Süper Lig

Beşiktaşlı futbolcular huzursuz

Dünyayı etkisi altına alan ve yayma hızı artan bir şekilde çoğalan koronavirüs sebebiyle Beşiktaş’ta da büyük rahatsızlık yaşanıyor.

Derbiye çekinerek çıktığı öğrenilen siyah-beyazlı futbolcular, idmanlara katılmaktan da üzüntü duyuyor. Takımda teknik heyet dâhil herkesin hemen lige olan konsantrasyonu kalmamış durumda.

Bilhassa ailelerinden uzakta olan tanıdık olmayan futbolcuların büyük dehşet içinde oldukları öğrenildi. Teknik Direktör Sergen Yalçın da öğrencilerini motive etmekte çok zorlanıyor. Antrenmana çıkmaktan üzüntü duyan siyah-beyazlı futbolcular, zoraki olarak çalışmalarına devam ediyor.

Çalışmalar sürüyor

Sergen Hoca’nın, Federasyon’un askıya alma kararı almadığı müddetçe çalışmalara devam etmekte istikrarlı olduğu belirtildi.

öte taraftan koronavirüs önlemleri konusunda çalışmalarını sürdüren Beşiktaş Kulübü, Ümraniye Nevzat Demir Tesislerini defalarca dezenfekte ediyor.

Antimic Nano Teknolojik koruma kalkanı uygulamasıyla futbolcuların yatak odaları, soyunma odası, fitness salonu, restoran ve ortak oturma alanlarının 18 saatte bir tekrar altında dezenfekte edildiği öğrenildi.

ALTERNATİF PLAN

Sezonun ertelenmesi durumunda Beşiktaş’ta altı oyuncunun sözleşmesi 31 Mayıs’ta sona erecek. Teknik Direktör Sergen Yalçın, Atiba, Gökhan Gönül, Caner Erkin, Boateng, Karius, Elneny ve Rebocho’nun bölünme ihtimaline aleyhinde yardımcılarının genç oyuncuları özel olarak çalıştırmasını istedi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı