Süper Lig

Beşiktaş Asbaşkanı Erdal Torunoğulları yıldız kaleci için konuştu: ‘Bize önerdiler lakin fazla ihtiyar! ’

Beşiktaş Asbaşkanı Erdal Torunoğulları Şili’de yayınlama yapan La Cuarta gazetesine 37 yaşındaki Şilili kaleci Claudio Aferin hakkında açıklamalarda bulundu. Torunoğulları, “Claudio Bravo ile ilgilenmiyoruz. Fazla ihtiyar. Bize önerdiler fakat diğer alternatiflere yöneleceğiz” dedi.

Beşiktaş ’ta sezon sonu kiralık sözleşmesi sona erecek olan ve siyah-beyazlıların yollarını ayıracağı Alman kaleci Loris Karius ’un yerine yeni sezon için alternatifler düşünülüyor.

Aktarma hazırlıklarını ve çalışmalarını sürdüren Beşiktaş Asbaşkanı Erdal Torunoğulları, Şili ’de yayınlama yapan La Cuarta gazetesine 37 yaşındaki Şilili kaleci Claudio Bravo hakkında açıklamalarda bulundu.

Torunoğulları, Manchester City ’nin kadrosunda yer alan deneyimli kaleci hakkında “Claudio Bravo ile ilgilenmiyoruz. Çok yaşlı. Bize önerdiler ancak başka alternatiflere yöneleceğiz” diye konuştu.

Şili basınında Aferin ’nun yeni durağının Manchester City ’nin sahibi olan grubun öteki takımlarından MLS ekibi New York City olabileceği söyleniyor.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı