Süper Lig

Zeljko Obradovic ülkesine döndü!

Sırbistan Dışişleri Bakanı Ivica Dacic, Zeljko Obradovic ve ailesiyla birlikte İstanbul’da yaşayan Sırp vatandaşlarının Belgrad’a ulaştığını açıkladı.

Dacic, çarşamba sabahı Belgrad’dan kalkan bir uçakta 150 Türk vatandaşının olduğunu ve o uçağın Sırp vatandaşlarını alarak ülkeye geri döndüğünü duyurdu. Türkiye’de yer alan Sırp sporcuların tamamına ulaştıklarını ve almayı önerdiklerini bildiren Dacic, karantinada süre devretmek istemedikleri için bu teklifi kabul etmediklerini duyurdu.

öte yandan, Sırbistan’da 15 Mart tarihinde koronavirüs sebebiyle doğaüstü hal ilan edilmişti.

KALINIC: “TEST İÇİN ISRAR ETTİK”

Fenerbahçe’nin Sırp oyuncusu Nikola Kalinic içse, “Acilen hiçbir şey bilmiyoruz. Bir deneme yaptırdık, takımın bir kısmı bir test daha yaptırmak için tekrar hastaneye gidiyor. Bütün kış her tarafında takımda hastalık vardı ve biz bu yüzden teste girmek için ısrarlı olduk ve kimlerin soğuk algınlığı, kimlerin koronavirüs taşıdığını görmek istedim.” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Beko’da tüm oyuncular, teknik ekip ve yöneticiler teste girerken, yönetimsel menajer Cenk Renda’nın koronavirüs testi artı çıkmıştı.

 

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı