Süper Lig

Yusuf Günay’dan Abdurrahim Albayrak hakkında izah etme

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, sarı-kırmızılı ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ın koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasının arkasında açıklamalarda bulundu.

“KISA SÜREDE ATLATACAKLAR”

 
Abdurrahim Albayrak ve eşi hakkında veri veren Yusuf Günay “Abdurrahim Albayrak ile telefonla konuştum, durumu gayet iyi ve iyiye gidiyor. Zaten kuvvetli bir yapısı var. İnşallah kısa sürede atlatacaklar. Camiamıza geçmiş olsun. Abdurrahim Bey bizim için çok manâlı bir şahsiyet. Onlar için dua ediyoruz fakat kısa sürede atlatacaklarına eminiz. Ayrıca Abdurrahim Bey’in hem de eşinin durumu iyi, kötüye dışarı giden bir şey değil. Bu dünya çapında bir salgın, dikkat etmek gerekiyor. Belli bir vakit hastanede kalacaklar, sonradan taburcu edilecekler.” dedi.

“KORKULACAK BİR ŞEY YOK”

 
Yusuf Günay ayrıca “Pazartesi günü deneme sonuçları geldi ve fazla çıktı. Korkulacak bir şey değil. Başkanımız Mustafa Cengiz de durumlarını peşine düşüp takip ediyor. Her Yerde belirtiyorum korkulacak bir şey değil.” ifadelerini kullandı.

“MUSTAFA CENGİZ GAYET İYİ”

 
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’in sıhhat hakkında da data veren Yusuf Günay “Sayın başkanımızla da aralıksız iletişim halindeyiz. Başkanımızın da durumu gayet iyi.” diye konuştu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı