Süper Lig

Yeni Malatyaspor ’da futbolcular ve çalışanlara corona virüsü testi yapıldı

Süper Lig’e 12 Haziran’da yeniden başlanacağının açıklanmasının ardından 11 Mayıs Pazartesi günü top başı yapacağını duyuran Yeni Malatyaspor’da futbolcu, antrenör ve kulüp çalışanlarına corona virüsü testi yapıldı.

Süper Lig ekiplerinden Yeni Malatyaspor ’da corona virüsü testleri başladı. Nurettin Soykan Tesisleri ’nde yapılan teste bir grup futbolcu, altyapılar antrenörleri ve kulüp çalışanları katıldı. A Takım teknik heyeti ve il dışından gelecek futbolcuların corona virüsü testlerinin ise salı günü yapılacağı belirtildi.

11 Mayıs ’ta top başı yapacak olan ekip hazırlıklarını sürdürecek. Süper Lig corona virüsü sebebiyle verilen aranın arkasında 12 Haziran ’da her yerde başlayacak.

Yeni Malatyaspor Kulübü kadar yapılan açıklamada, “Turgut Özal Eğitim ve Araştırma Hastanesi sağlık ekipleri tarafından Nurettin Soykan Tesisleri ’nde futbolcularımız, altyapılar antrenörlerimiz ve bütün personelimize corona virüsü (Covid-19) PCR testi yapılmıştır. Teknik heyetimiz ve il dışından gelecek bazı futbolcularımızın Covid-19 testi ise salı günü yapılacak” ifadelerine yer verildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı