Süper Lig

Yalçın Koşuvak ve Fenerbahçe için yeni açıklama

TFF 1. Lig takımlarından Altay’ın profesyonel şube sorumlusu Hilmi Bozok açıklamalarda bulundu.

Bozok, yaptığı yazılmış açıklamada, son haftalarda aldıkları sonuçların ardındaki Süper Lig inançlarının günden güne arttığını belirtti.

Yarın Akhisarspor’u ağırlayacaklarını hazırlatan Hilmi Bozok, “En manâlı maçlarımızdan birine çıkacağız. Bundan Böyle 6 finalimiz var. Hedefe varmak için her şeyi yapacağız. Bizim parolamız muhakkak, ‘Altay savaşacak’. Süper Lig’e 6 maç kaldı. Ben bunu söylüyorum ve takımımıza çok güveniyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

– “Koşukavak, şimdi Altay’ın teknik direktörüdür”

Hilmi Bozok, Fenerbahçe’nin teknik direktörleri Yalçın Koşukavak ile görüşmesini de değerlendirerek, şunları kaydetti:

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve başkanımız Hür Ekmekçioğlu durumu konuştu fakat acilen önceliğimiz Altay’ın şampiyonluğu. Fenerbahçe’nin bu süreçteki tavrı nazikçeydi. Bu süreçte böyle bir şey olamayacağını anlattık. derhal sadece Altay’ın şampiyonluğunu düşünüyoruz. Hocamız böyle bir tekliften gurur duydu fakat Altay’da mutlu ve şampiyonluğa odaklanmış durumda. Fenerbahçe önümüzdeki sene yeni bir yapılanmaya gidecek. Yalçın hoca burada bir futbol aklı olarak düşüldü. Biz Altay tarafında olduğumuz için işin bu kısmıyla fazla ilgilenmiyoruz. Yalçın Koşukavak şu anda Altay’ın teknik direktörüdür. Hocamız şu an yalnızca Altay’ın şampiyonluğunu düşünüyor ancak sezon sonu ne olur bilemeyiz.

– Bakan Selçuk’un “ilk teneffüs” twitine takviye

öte yandan Altay Kulübü, Twitter’da, Ulusal Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un “Çocuklar evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan laf olsun, okula döndüğümüz ilk günün birincil teneffüsünü, o güne özel olarak 40 dakika yapacağız.” açıklamasına cevap verdi.

Siyah-beyazlılar, Beşiktaş ile Medipol Başakşehir’in miniklere yaptığı top ve forma jestine, 81 ilden 810 öğrenciye yaz tatili için futbol okullarına yaptıkları gösteri ile karşılık verdi. Altay Kulübü, futbol okullarına gelecek miniklere ücretsiz eşofman takımı ve Passolig kartı verecek.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı