Süper Lig

Uğurcan Çakır: Her şeyin bir sırası var

Trabzonspor’un başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır, ekip olarak yerine getirmek istedikleri hedeflerin bulunduğunu belirterek, büyük takımlarla isminin anılmasının fazla hoş bir duygu olduğunu ama her şeyin bir sırası olduğunu söyledi.

Süper Lig ’in en değerli 10 oyuncusundan biri olarak gösterilen ve Avrupa takımlarının transfer listesinde bulunan Trabzonspor ’un başarılı file bekçisi Uğurcan Çakır, Avrupa gerçek dışı için ilk olarak bordo-mavili kulüple şampiyonluk hedefini yerine getirmek istiyor.

Süper Lig ’in geri kalan 8 maçlık bölümü en iyi şekilde tamamlayarak hedefe varmak istediklerini bildiren Uğurcan Çakır, “Karantina günlerinde çalışmalarımıza evde devam ettik. 5 Mayıs ’tan bu yandan saha çalışmalarını takımla birlikte sürdürüyoruz. Antrenmanlarımız oldukça şen geçiyor. Sıkı bir çalışma temposu içindeyiz. Futbolu çok özledik. İnşallah kaldığımız yerde hedefimize dürüst ilerleyeceğiz” dedi.

Başarılı kaleci transfer haberleriyle gündemde olmasıyla ilgili olarak ise, “Her gün bir tarafa gidiyorum. Büyük takımlarla anılmak, takip edilmek güzel fakat Trabzonspor ’da hedeflerim var ve bu hedeflerimi yerine getirmek istiyorum. Sırası geldiğinde de transferim konuşulur” ifadelerini kullandı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı